Srpen 2011

Back to Schoool !

31. srpna 2011 v 10:44 Diary
Tumblr_lqgv9itzft1qhi8c1o1_500_large Tak jak říkám...je to tady lidičky. Zítra je opravdu 1. ZÁŘÍ a to znamená že začíná ŠKOLA! =/ Ty 2 měsíce prázdnin utekly neksutečnou rychlostí a to se skoro u nás nedělo a připadalo mi to jako normální týden,fakt hrůza. A teď zítra na úplně novou školu, bude to horor, to vám říkám už teď =D Do toho ještě taneční do kterých vůbec nechci =D Blééé =DD Ale třeba změním názor, všichni říkají jak je to super jaká je to sranda =D ae mě to moc nepřišlo co jsme viděla videa a když jsme na nich byla minulej rok =D TAkže nevím co na nich všichni vidí =D Nop, jednak že se tedy
netěším, tak i přemýšlým jaké to asi bude. Mám spoustu variant středních škol.
----------------------------------
1) Něco jako základka, prostě nuda=D
2) Do stylu Glee =DD Prostě looseřit a hvězdy =D
3) Ve stylu Gossip Girl, prostě hvězdy školy =D, zamilujete se do nějakého sexy učitele jako Sereny =D
4) Vyšší ročník nenávadií ten nižší a takhle pořád dolů =D
---------------------------------
Já bych tu mojí školu tipla na ten 4. bod =D Já v prváku =D nikdo mě nebude mít ráád...teď tam nikoho neznám....bože jak já se bojím =DD Upřímně....já bych chtěla aby ta moje škola byla 3 =DD Nejen že miluju Gossip Girl, ale líbilo by se mi to =D Chtěla bych být něco mezi Blair a Serenou =D Motat klukům hlavy, být
taky dobrá v zom učení a zamilovat se do mladého hezkého učitele =D Ale to už asi fantazíruju =D
PS: Zítra nějaký článek čekejte asi až odpolko, budu se psychicky připravovat na další den, štěstí že už je potom zase víkend =DD a volno =D

Twitter 0.4

31. srpna 2011 v 10:10 Twitter Messages
Leighton napsala na svůj twitter několik zajímavých zpráv a zveřejnila pěkné fotky:)
------------------------------------------------------------------
• Zemětřesení Trude ( foto ZDE )
•Připravená na Lovestrucks akci dnes s Vera Wang! Chceteli vstoupit do strany, navštivte http://vwlovestruck.tumblr.com/ PS: Všimněte si té krásně fotky :)
•Brzy! Oslava uvedení nové vůně Lovestrucks v New Yorku ( foto ZDE )
•Miluji tě! Vera Wang! Šiř lásku ( foto ZDE )
•Když Palm četla tarot karty nazačátku party! Díky Vera Wang!( foto ZDE )
• Pan Kitty! Miluji ! Check in the Dark ( foto ZDE )

Tiffany & Co FNO

31. srpna 2011 v 9:42 News - In television

Jednou si Leighton zmíňila na svém twitteru že se objeví v live show v New Yorku dne 8.září. Tato informace s epotvrdila a Leighton bdue hostem v show Tiffany & Co modního světa Night Out a vystoupí živě v 8:00 jejich času.

On the Set of GG ( 30.8)

31. srpna 2011 v 9:37 Papa- 2011
Obejvilo se 5 fotek z úterního natáčení:) Leighton měla dokonalé šaty, strašně se mi líbí, jsou takové luxusní co Blair vždycky má =) I ten účes jí moc slušelo, jsem zvědavá u jaké příležitosti ty šatičky bdue mít :) Tři fotky pocházejí z příprav na natáčení a dvě zbylé jsou vyfocené když Leighton přicházela/odcházela z natáčení :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leighton Meester Shares Her Top Beauty Tips

31. srpna 2011 v 9:31 Videos :D
Videjko z propagace vůně Lovestruck od Very Wang, na které se Leighton zůčastnila a objevila se ve videu kde nám sděluje svoje tipy na krásu a spoustu dalších věcí :)


Spoilers (Chuck & Blair & Dan)

31. srpna 2011 v 9:25 Gossip girl - Other
Dobré ranko:) Tak už jenom jeden...poslední den=/ No já mám nervy už teď...začíná mě šíleně z toho bolet břicho a když si vzpomenu že můj bráška půjde do mé bývalé školy a uvidí tam ty lidy, dokonce i ty učitelé...tak se mi chce brečet. Teď jdu do úplnýho neznáma a je strašnej pocit =/ Konec lítostnění a novinky sem:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rebcca: " Co nám můžeš říct o Danovi a Blair? Nebo o Chucku a Blair? Je nějaká naděje pro oba? "
" Nevidím žádnou práci Dana a Blair a upřímně mě to bolí říct! Ale pro fanoušky Chucka a Blair mám dobrou zprávu. Kromě toho co jsem se zmínila o pocitech CHucka a Blair je tu taky problém a to se snoubencem princem,mohu také říct že i přes výše fotografie, které vypadá jako roztomilé setkání s Chuckem,on nemá žádný milostný záměr v pracích. Alespoň ne hned nazačátku sezony. Důvod k oslavě? "

On the Set of GG (25.8.)

29. srpna 2011 v 14:13 Papa- 2011
A teď fotekčy z dalšího natáčecího dne a to dne 25.8. Vypadá to že v New Yorku jim počasí moc nepřeje a tak musí sáhnout po deštníku...ale řekněte:) Já bych pro ten deštník šahala ráda kdybch měla takový jako ona, protože je neskutečně kouzelný:) Leighton byla nejspíše mezi přestávkami vyvnečit svého psíka Trudyho:) Oba jsou kouzelní:)


On the Set of GG (24.8.)

29. srpna 2011 v 14:11 Papa- 2011
Tak a ve stejný den jako byla Leighton na akci se takoé natáčela Gossip Girl, bohužél fotky jsou jenom z té doby kdy se Leighton připravovala, každpádně jí to stále sluší:)


Leighton Meester Lovestruck NYC Event

29. srpna 2011 v 14:08 Videos :D
Jedno kratičké videjko ještě z akci pro Veru Wang:) Není moc kvalitní ale aspoň něco:)


August 24th – Leighton Meester Hosts a Launch Party for the Fragrance ‘Vera Wang Lovestruck’

29. srpna 2011 v 14:06 Events - 2011
Leighton se zůčastnila jako host párty pro vůni Lovestruck od Very Wang, u které je Leighton tváří vůně:) Leighton se mi moc líbila jak byla oblečená, měla krásné letní svěží šatičky a účes byl taky za jedna:) Dokonalost sama:)


Cleo ( September 2011 ) 2#

29. srpna 2011 v 13:51 Magazines
Další scany k magazínu Cleo :)


Spoilers about pregnant and Derena

29. srpna 2011 v 13:12 Gossip girl - Other
Našla jsem dva spoilery ohledně těhotenství a páru Sereny a Dana:) Co si o tom myslíte?:)

Otázka: " Umírám touhou vědět kdo je v Gossip Girl těhotný. Můžete se o to podělit? "
Odpověď: Někdo je těhotný a Dorota to není. Nic jiného říct nemůžu.
-------------------------------------------------------------------
Otázka: " Jaká je šance aby se mů oblýbený pár Dan a Serena daly dohromady? "
Odpověď: Serena se pokusí získatat zpět Danovu přízeň ale nějaká záporná postava má postranní úmysly!

HTC & Leighton Meester: Session 5

29. srpna 2011 v 12:52 Videos :D
A je tu v pořadí 5. video s Leighton:) Leighton tentokrát mluví zase o hudbě...jak překvapivé že? =D Ale vyprávní nám jaké je natáčet ve studiu a podobné věci:) Zítra se nám objeví už poslední řadové 6. video s Lei, je to škoda že už nebude, moc se mi líbí:) Jsou tam hezké podtexty písniček:)


Hilary Duff - Holiday

29. srpna 2011 v 12:39 Diary
Tááák jsem tady =DD sice jsem říkala ráno, ale přidávala jsem novinky na http://daily-dobrevnina.blog.cz/. Úplně mě tam s prominutím sere ta návštěvnost =D Budu stím muset něco uděla...neporadíte ?:) Jinak...mám ue žpouze 3 dny do konce prázndin....tak vám to tak uteklo...já jsme si vůbec nic neužila, prostě...vůbec mi nepřipaadlo že to jsou 2 měsíce...Teďka na střední školu, týjo, to bude boj, ani nevíte jak se bojím...znám tam pouhý 3 lidi a bavím se jenom s jednim =D jinak ostatní budou pro mě cizí =/ Snad se rychle seznámím:) Držte palečky:) Já jdu tedy přidávat:)


I am Back!!!!!

27. srpna 2011 v 9:48 Diary
Tak jsem zpááátky milánkové:) Jak jste se tu beze mě měli? =D Já se měla tak...50 na 50 =D chviljku bezva nálada, chvilku ze mě byla malá hysterka =D Ale tak hrozný to nebylo =D každopádně jsme ráda že už jsem doma...Koukala jsem na novinky o Leighton a něco se ukázalo, takže vám to přidám hned co budu moc....což bude boohužél až v pondělí...dneska ejdu pryč a zejtra taky nechci sedět celý den u compu, takže v pondělí. To tu budu celý den,takže se těšte:) Zatím se Mějte:)

Hiatus 20.- 26.8 2011

19. srpna 2011 v 11:16 Diary
Dobré dopoledne, myslím že nadpis mluví za vše, další hiatus =/ Odjíždím totiž s roďkou někam na pár dní do hor =DD Beskydy nebo tak něco =/ Vůbec se mi tam nechce, ani žádný kámošky s sebou nemám a hlavně nemáms sbou net, ten mi bude hrozně chybět, takže nebudu moc ani na blog a přidávat novinky, dneska stejně žádné nejsou tak nevím jak zítra, ale doufám že to bude jen málo co tu nebudu ať nemám potom hodně práce s doplňováním a můžu se rovnou vrhnout na to aktuální :) Tak asi to je všechno co jsme chtěla říct a těším se svámi až se vrátím....to už bude pomalu konec prázdnin =/ Mějte se:)

ET: Leighton Meester for Vera Wang

18. srpna 2011 v 12:57 Videos :D
Dobré odpoledne:) Našla jsem ejdno videjko ve kterém se Leighton zmiňuje jak moc má ráda vůni Lovestruck u které se stala tváří:) Moc ráda bych jí chtěla taky vyzkoušet :)


Crash. S4. Gossip Girl

16. srpna 2011 v 9:33 GG - Other ( videa)
O můůůj bože =D Objevilo se GG video z přeřeky ze 4. serie =D já tyhle videa miluju...jak v GG tak ve všem jiném, třeba po skončení filmu=D ( někdy je to lepší než celý film =D). Takže tu ode mě budete čekat celý člááánek s popisem času co kde je nejlepší a takový ty blbinky =D dám to pod perex aby jsem nezamořila celou stránku =DD
PS: Jakto že tohle video vložit jde? =DHTC & Leighton Meester: Session 4

16. srpna 2011 v 9:03 Videos :D
Dnes je úterý a tak se objevilo nové videjko, v pořadí 4. video s Leighton kde mluví o hudbě, co pro ní znamená atd. Zase tam zpívá úryvky z nějakých písniček, doufám že to budou ty které natočí, protože se mi líbí že jsou pomalé, miluju všechny pomalé písničky jak už o lásce nebo o cokoliv jiném :) Leighton to tam zase sluší jako v předchozích dílech :)
PS: Jako bych to nebyla já, kdyby mi nešli vkládat videa že? =D Tak klikněte na obrázek :)


Gossip Girl DVD

16. srpna 2011 v 8:54 Gossip girl - Other
V posledních dnech, vyrazily na nákupní pulty DVDčka Gossip Girl. Jedno DVD které zachycuje celou 4. serii a druhé které vám ukáže vlastně úplně celý děj GG, takže od 1.-4. serie:) Cenově se to v dolarech moc neliší. DVD s celou 4. serii stojí $27.99 a celá řada GG $47.99...nevim jak vy ale já bych šla do toho dražšího :) je to přece GOSSIP GIRL :)

imagebam.com imagebam.com

Cleo ( September 2011 )

16. srpna 2011 v 8:50 Magazines
Dobré ranko :) Hned vám tu přináším článek, s titulní stránkou časopisu Cleo, na které se objeví Leighton v září. Strašně moc jí to sluší, celá ta stránka je krásně udělaná :)

imagebam.com

Vote for Nina PLEASE!!!! ( ♥)

15. srpna 2011 v 16:15 Diary
Zdravím podruhé, zase jsem se upsala na SONC :) Jak jistě víte, jednou jsem taky soutěžila s Leighton a docela jsem vedla, tak jsem to chtěla zkusit ještě s Ninou:) Jenže v té SONC je ještě jedna Nina, takže to bude hodně napínavé, a tak jsem vás chtěla poprosit, jestli by jste mě nemohli podpořit :) Budu určitě ráda a vždycky když napíšete tak pro vás taky hlasnu :) To přec znáte:)

FOR: ElenQa - Nina Dobrev

Russian Roulette || Damon & Blair

15. srpna 2011 v 9:51 Videos :D
Krásné videjko Damona a Blair =D Do Damona jsem se teďka zamilovala tak proto on a ne Chuck =D Líbí se mi jak Blair je tam taková nesvá, že neví co bude a Damon je ten vůdce =D krásnééé ( ♥ )


On the Set of Gossip Girl – August 12 2#

15. srpna 2011 v 8:46 Papa- 2011
Dobré ranko, omlouvám se že jsem tu včéra nebyla ae měli jsme oslavu a potom u nás vypadl proud tak jsme se sem nedostala =/ Ae teď už fotečky, paparazzi Leighton nachytali když odcházela z natáčení, fotky jsou jenom dvě, za to jí to na nich moc sluší :)

imagebam.com imagebam.com

SUPRISE!

13. srpna 2011 v 16:09 Diary
Suprise! Překvapení! Dnes nastal ten den, kdy vám řeknu ortel na téma The Vampire Diaries.... po dnešném snu, který se mi zdál, že jsem byla další členka TVD party, jsem ten blog prostě musela založit =DD Hlavní motiv ae toho blogu je moje oblýbená herečka Nina Dobrev, to je ten motiv a TVD samozřejmě také :) Takže =D Kdo by měl chu´t se podívat tak se dostanete na stránky pro kliknutí na obrázek:) Doufám že se vám blog bude líbit a zanecháte nějaký komentík :) Jinak tady zůstávám pořáád...nebojte :)


On the Set of Gossip Girl – August 12

13. srpna 2011 v 11:24 Papa- 2011
Tentorkát vám přináším fotečky z 12. srpna kdy byla yvděná Blair v strašném kostýmu =DD ae vážně...vůbec se mi to nelíbí, je to takové stařecké..no podle mě je to skorot nejhorší kostým co měla =/

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

August 10th – Leighton Meester shooting scenes for “Gossip Girl”

13. srpna 2011 v 11:19 Papa- 2011
Moc se omlouvám že je zde tak málo fotek k tomutu dni, ale nějak mi blbne net tak se mi jich kolik neuloží:/

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gossip Girl - Teen Choice Awards

13. srpna 2011 v 11:11 GG - Promo ( videa )
ÁÁno...vidíte správně, dneska jsme nikam neodjela, bratříčkovi není dobře, takže jsme to díky bohu odložily. A jako první vám mohu nabídnu kratičkou ukázečku k 5. serie GG =D Blair se nám tu objeví pouze jednou a to ve svatebních šatech :)


I am so sorry....=/

12. srpna 2011 v 22:40 Diary
Leighton <3 - leighton-meester icon

Zdravím vás, sice ne v obvyklou noční hodinu, ae je to tak, chci se omluvit, že jsem tu dnes nebyla a že tu nebudu ani v daších dvou zbývajících dnech o víkendu...důvod =D mamčina posedlost výletama...já to nesnáším ae co mám dělat =/ Když se zítra dozvím že je to nějaká ptákoviny, tak hodím simulaci...snad se to povede...nop ale vidím to bledě, takže mě tu uvidíte až v .....v pondělí:) Za dnešek se objevilo celkem dost novinek, tak za ty dva dny by to ještě mohli zvýšit grády...mějte se :)

Trip...." I am very HAPPY "

11. srpna 2011 v 9:43 Diary
Leighton - gossip-girl icon

Takže milý přátelé....moje zlatá mamuška si vymyslela nějaký řpiblbý výlet...sice ještě nevím jaký ae určitě to bude praštěný =DD takže se svámi asi dneska loučím =P Možná večer se tu ještě objevím :) Ae pochybuji že se dneska ještě nco najde...možné nějaké další fotečky nebo spoilery...možná to =D ae tak co ,třeba Leighton překvapí...a jinak k tomu TVD =D Asi jsem se už rozhodla ;D

Chuck proposes to Blair! (Gossip Girl)

11. srpna 2011 v 9:36 Videos :D
O tohle dokonalé video se prostě svámi musím podělit, miluju ty videa ve kterém je nějaké děj, ať už smutná že někdo ume nebo že odejde tak i veselá že je svatba, nebo se narodí dítě....tohle video je taková směsice všeho. CHuck opustí Blair na konci střední školy, poté zase přijede do New Yorku a prožijí spolu noc, ta noc byla pro ně osudná, protože Blair zjistí že je těhotná. Jenže, když jednou volá s Chuckem, srazí jí auto a o to miminko příjde, takže to střídá štěstí se smutkem....video je udělánaé jako trailer na film "Chuck&Blair" Pod perexem vám vložím to co se ve videu říká :)

Dolly ( September 2011 ) 2#

11. srpna 2011 v 9:19 Magazines
Podařilo se mi najít dva scany, ale opravdu nekvalitní, je to vyfocené asi od nějakého fanoušk,a protože jsou to jenom nějaké ústřižky, já bohužél nemám čas to přeložit, tak snad to zvládnete sami :)

imagebam.com imagebam.com

August 10th – Blake Lively and Leighton Meester shooting scenes for “Gossip Girl”

11. srpna 2011 v 9:17 Papa- 2011
Dobré ranko, dnešek začíná velmi slibně, už se obejvily fotky z natáčení 10.srpna kde se objevila Leighton a Blake. Hrozně se mi líbí jak je Leighton oblečená, má dokonalou mikinu od Adidasu a ty krásný šortky, o vlasech ani nemluvíím...no prostě nádhera =D Za to Blake vypadala jako když právě vstala =D Takové hááro ona =D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries!!!!

10. srpna 2011 v 19:29 Diary

O můj bože...zachraňte mě prosííím =DD Jde to na mě pořád, víc a víc...chci mít blog o TVD! ale bojím se že to nebudu zvládat, zachvilku začne škola, já jdu na střední a vůbec nemám šajnu jestli budu mít na takovouhle zábavu čas. Opravdu vůbec netuším, a bude mi potom líto že jsem s blogem skončila..no co myslíte vy? Mám si ho založit nebo to nechat být? Vůbec si ale nemyslete že mě GOSSIP GILR omrzela...to vůbec ne, ale intenzivnější to bude až budou nové díle, to mě tu budete mít možná i 24 hodin denně =D. Teď když jí ae nedávaj tak koukám znova na TVD a prostě mě to chytlo....už hledám nějaké design na nový blog...takže....HELP MEEEE!!!!!! Napište co si o tom myslíte a co by jsem měla udělat :)

HTC & Leighton Meester: Session 3

10. srpna 2011 v 19:10 Videos :D
Až dneska, ve středu se objevilo "úterní" vide pro HTC s leighton Meester. Lei má ve videu krásný tričko, takový to bílý jak má spadnutý z toho ramene a jako podkres tam hraje zase úžasná písnička kterou ona zpívá :) Toto video je v pořadí už 3. :)Spoilers (Chuck & Blair )

10. srpna 2011 v 18:49 Gossip girl - Other
CB <3 - blair-and-chuck icon

TĚHOTENSKÝ TEST! Ano, opravdu je někdo těhotný, bohužél není známo kdo, prostě nám to neprozradí. Ale prý stačí aby jsme sledovali fotky a z toho určitě něco vyčteme....takže, kdo nosí teď volnější šaty nebo se mu rýsuje malinké bříško....MOMENT! Teď mě napadla Dorota? =DD nebo Blair máma =DD....asi moc fantazíruju =DD

CHUVKŮV PES! Na fotkách jste mohli vidět že Chuck má navodítku nějakého psíka. Rozhodl se, že se naučí vytrvalosti a odpovědnosti, a prý přitom musí mít nějakou přítomnost a lásku. A tím chce ukázat svojí zodpovědnost vůči dětem a lásku...myslím že to je dobrý nápad ukázat tímto Blair že se pokouší změnit :) Jen tak dál Chucku! ♥

Dolly ( September 2011 )

10. srpna 2011 v 18:40 Magazines
Ed a Leighton se objevily na titulní stránce k magazínu Dolly, byla použitá fotka z Photoshootu pro magazín Elle. Myslím že se jim obálka moc povedla :)

imagebam.com

August 9th – Ed Westwick and Leighton Meester shooting scenes for “Gossip Girl”

10. srpna 2011 v 18:38 Papa- 2011
Konečně vám sem přidám ty božské fotky z 9.srpna na kterých je Leighton a Ed....že by zase Blair a Chuck tvořily pár? Podle spoilerů je to právě naopak, fotky ukazují že by zase zase mohli sblížit a být z toho nějaký pený vztah, ale fotky se prý mýlí, mezi CHuckem a Blair bude další válka....další informace byla o tom že Blair žekne v 5. serii někomu ANO..neví se jestli Chuckovi nebo Luisovi, Blair to k Luisovi pořád táhne, ale něco jí přitahuje i na Chuckovi, avšak plánování svatby se na začátku serie dočkáme.

Blair s Chuckem vypadali opravdu ohromně...nevím si nedokážu představit tu scénu, Blair tam tak nějak podivně drží =D napadlo mě že třeba ten pejsek jí nějak zamotal nohy a ona padala a on jí chytil, nebo se jí třeba zaškobrtla noha =DD vůbec nevíím, ale vypadá to zajímavě...ani nevíte jak se už těšííím :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Goodbye =/

9. srpna 2011 v 14:21 Diary
Tragedy-lyric-video-christina-perri-21501813-1920-1080_large

Táááákže, tohle bude asi můj poslední článek =D za pár desítek minut se půjdu asi střelit, z 5000,- které jsem dostala do babiček který přijely na návštěvu jsem za pouhé dva dny utratila 4800,-.....mám jen dvě stovky!!!! proč?! =DD A vlastně jsem si toho ani moc nekoupila, 2x tričko, 3x šaty,2x boty, peněženku, svetr, korále, knížku, a to je všechno....mám tak černý svědomí....už nikdy nevkročím na půdu nějakého obchodního domu... to vám říkám! Včéra to bylo naposledy!

Tak a konec mého proklínání, napadla mě taková myšlenka že bych si otevřela nový blog, blog o VAMPIRE DIARIES...co na to říkáte? Už dlouho mám ráda NINU,PAULA a hlavně DAMONA (♥) slaďouš největší...takže docela přemýšlým jestli bych tak neudělala, ale odrazují mě rozcestníky a prostě ten celej začátek...nechecete mi někdo stím pomoct? Že by jsme ho vedli spolu ;) kdyby někdo měl zájem tak ať určo napíše :)

"TEEN VOGUE" MAGAZINE (SEPTEMBER 2011)

9. srpna 2011 v 14:04 Magazines
imagebam.com

Je tu jeden moc hezký scan ze zářijového vydání časopisu Teen Vogue, který u nás bohužél nevychází =P POužily krásné fotky :)