Červenec 2011

HIATUS - 29.- 31. 7

28. července 2011 v 10:17 News Blog


Já jsem strašná s těmi hiatusy že ? =DD Zase další, já za to ale nemůžu =DD Zítra totiž jedu za mamkou na dětskej tábor jí tam trochu vypomoct, a bohužél notebook budu muset nechat doma, stejnak na to nebude moc času, uvidíme jestli se ukážou nějaké novinky, možná že se ukážou nějaké fotky z toho filmového festivalu jak byla premiéra filmu The Oranges =D Můžeme jen doufat, taky by se teďka ve středu a ve čtvrtek natáčet Gossip Girl, tak se také možné nějaké ukážou, každopádně se svámi loučím a a naschle v pondělí :)PS: Myslím že by se měl objevit nový design :) Fotky a styl bude jako tento, protože ho miluju :D Těště se, je opravdu úžasný :)

GG - Středa & Čtvrtek - Filming

28. července 2011 v 10:14 Other Photo
Máme tu důkaz toho že se bude ve středu a ve čtvrtek natáčet, Snad nějaké ty fotky Lei budou :)


Leighton mlátí flaškou svojí mámu!

28. července 2011 v 10:11 News - Articles

Leightonina matka Constance Meester prohlásila, že jí její dcera napadla s lahví. Tahle informace přišla den poté co se dozvěděla, že jí Leighton zažalovala za zneužití peněz, které dávala svému nemocnému bratrovi, prý jí od prosince 2010 opakovaně uděřovala lahví. Leighton a Conctance se dokonce ošklivě pohádaly, že do toho musel zasahovat i její bratr. Ale přiznejmě si dokážete si představit naší Lei s flaškou jak mlátí svojí matku? :D


Unknow photo 1#

28. července 2011 v 10:00 Others
Ještě jsem našla tuto fotečku, nejsem si na 100% jistá jestli je to Leighton protože nevím kde by toto fotila, ta postava mi příjde až nějak moc umělá, nebo by to byl jen retuš a Lei fotila nový photoshoot....já vážně nevím, každopádně je to Lei moc podobné :) Co myslíte vy? =D Zas nevím jestli by se Lei někdy svlékla :D


Personal 7#

28. července 2011 v 9:56 Personal
Tak jsem zase brouzdala po tumblr.com a našla tyto fotky, nevím z jaké akce jsou ale nějaký fotograf takhle vyfotil naše částečné osazenstvo ze seriálu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter 0.2

28. července 2011 v 8:48 Twitter Messages
http://a2.twimg.com/profile_images/498631347/22545369_bigger.jpg

ENG: #TheOranges is premiering at Toronto International Film Festival! I just saw it Sunday, and it's lovely. So proud! Yay:) #tiff
CZ: The Oranges měl premiréru v Torontu na International Film Festival! Vuděla jsem ho v neděli, je krásný. Jsem tam pyšná! Yay :)
--------------------------------------------------------------------------------
ENG: Soo true RT @jsscwanady: #thingswelearnedontwitter there are many people who are amazing PS: @itsmeleighton's fans.
CZ: Pravda RT @jsscwanady: #thingswelearnedontwitter. Je tu mnoho lidí, který jsou úžasní PS: @itsmeleighton's fans.
--------------------------------------------------------------------------------
ENG: Thank you everyone outside set for supporting #IHYD (now #DonnysBoy) I love you
CZ: Děkuji vám všem venku za podporu #IHYD (now #DonnysBoy) Miluji
--------------------------------------------------------------------------------
ENG: I love YOU! RT @LilyS_LM: @itsmeleighton I love you Leight!
CZ: Miluju tě! RT @LilyS_LM: @itsmeleighton Miluju tě Leigh!
--------------------------------------------------------------------------------
ENG: I love ALL of you. Goodnight :)
CZ: Miluji všechy. Dobrou noc :)


HIATUS- 25.- 26.7

24. července 2011 v 17:11 News Blog

Tak dámy a pánové, bohužél zase musím dát hiatus, ale jenom na chvilku, to jste si všimly v nadpisu, důvod je te že mamča odjela na služební cestu, tak je barák volnej a já si sem pozvala kámošky a sestřenice takže bude párty =DD a zítra jedu navíc do Prahy shopovat :D jinak bych vás chtěla poprosit kdo ještě neudělal tak ať se zapíše do !!KONTROLA AFFILIATES!! Brzy budu uzavírat, a kdo by mě chtěl ještě podpořit v SONB tak ať udělá tady: VOTE for *Blair :)

Leighton chce zažalovat matku

24. července 2011 v 17:06 News - Articles

ei se rozhodla zažalovat svojí matku Constance Meester za zneužívání 7,500 dolarů, které každý měsíc dává bratrovi Lexovi, který má vážné zdravotní problémy. Constance využívá peníze pro svojí potřebu. Constance, ale tvdí, že se Leighon podepsala pod částkou 10,000 dolarů za měsíc a požaduje po Leighton 3 miliony dolarů jako odškodné. Soudci ten proces vyřešili tak, že Constance je " závislá na drogách a je nebezpečná". Constance porodila Lei ve vězení, protože byla zadržena za převoz drog. Lei řekla jednomu časopisu " Moje matka Constance mě inspiruje. Ona je úžasná. Ona mě vždycky podporovala v tom abych byla herečkou"


Twitter 0.1

23. července 2011 v 16:48 Twitter Messages
http://a2.twimg.com/profile_images/498631347/22545369_bigger.jpg

Všem se strašně omlouvám za tu mojí neaktivnost, ale teď se těch akcí na mě nahrnulo strašně moc, brzy se dozvíte více,ale asi teď k hlavní novince dne =D Dnes se na Leim twitteru objevila tato zpráva :)

ENG: Haha yes:) RTbence2005: I smell something in the air. I think@ itsmeleighton debut album coming soon. Am i right?
--------------------------------------------------------
CZ: Haha ano:) RT @ bence2005: Cítím něco ve vzduchu. Myslím, že @ itsmeleighton debutové album již brzy. Mám pravdu?


Glamour, UK

21. července 2011 v 9:27 Magazines
A jeden scan z časopisu Glamour, Lei tam má pěkné fotky :)

imagebam.com

Recording Studio with Check in the Dark 2#

21. července 2011 v 9:22 Events - 2011
Zdravím :) Hádám že dneska novinky zas tak velký nebudou, našla jsem totiž jen dva aktuální články, no co, zkusím se ještě podívat :) První článek jsou další fotky z nahrávacího studia kde nahrávala s hudební skupinou Check in the Dark, myslím že to opravdu vypadá na nějakou novou písničku :)

imagebam.com imagebam.com

KONTROLA AFFILIATES+ ROZTŘÍDĚNÍ + VOTE

20. července 2011 v 8:57 News Blog

JAk tak koukám na ten titulek tak je to trošku chaotické =DD ale tak snad to pochopíte =DD Kdo pro mě hlasoval v SOMB tak určitě ví o co se bude jednat, dostala jsem se do 2. kola s největším počtem hlasů...DĚKUJI MOC VÁM VŠEM, JSTE ÚÚÚÚŽASNÝ ♥ A to taky zanmená že budu potřebovat nové hlasy, takže kdybych vás mohla poprosit...hlasnete zas pro mě ? :) Já vím jsme toravná ale byla by to ostuda =DD
VOTE for *Blair :)

A ta druhá věcička...je tu kontrola Affiliates :) Takže kdo se nezapsal tak ať utíká sem =DD !

Leighton Meester - Fashion

20. července 2011 v 8:48 Videos :D
Dobré ráno lidičky, dneska bohužél žádné novinky nejsou tak jsem vám sem přidala ejdno fanmade video která udělala jedna moc šikovná faninka, je na písničku Fashion kterou nazpívala Lady Gaga :) Určitě nebudete litovat když se podíváte:)Recording Studio with Check in the Dark

18. července 2011 v 9:44 Events - 2011
Leighton se objevila v nahrávacím studiu s hudbení skupinou Check in the Dark...můžeme se těšit na nové písničky? :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Layouts 2#

18. července 2011 v 8:57 Layouts
Jak jste si určitě všimili, protože tahle krása nejde přehlídnout, tak je tu nový design, objednala jsme si ho u výborné grafičky Maybelline a jsem snim nesmírně spokojená. Líbí se mi ty barvy, červená a modrá, námořní barvy a ty fotky k tomu krásně pasují :) Počítám že tu bude tak ... asi tak měsíc :)
HODNOCENÍ: 9/10Layouts 1#

18. července 2011 v 8:54 Layouts
Na první layout toho blogu, když jsem sem přišla já jsme zvolila normální blend kterej jsme našla na netu, nebyl zas tak špatný a na design se docela hodil, i přesto jsem byla radši když má nějaká schopná grafička nějaký vyrobí, i tak se po chvilce stalo :)
HODNOCENÍ: 5/10

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/036/8/f/leighton_meester_by_mouse_danijel-d38vdf5.jpg

KONTROLA AFFILIATES+ ROZTŘÍDĚNÍ

18. července 2011 v 8:50 News Blog

Dobré ranko lidičky:) Rozohlda jsme se , když už mám ten nový design tak že udělám i kontrolu affs,
ne že bych vám nevěřila že sem nechodíte, ale protože že bych je nějak chtěla roztřídit na
Elite Affiliates a na normální Affiliates :)
TAKŽE DO KOMENTÁŘŮ NAPIŠTE:
Přezdívka
Jméno blogu
Zaměření
Elite/Normal AFFS

Kritéria pro Elite:
Budou navštěvovat tento blog nejméně 4x týdně a zanechají komentář
+ i já je budu navštěvovat častěji :)

Celebration =D

16. července 2011 v 11:11 Diary
Jak jste si asi všimly tak dneska žádný novinky nepřibyly, a pochybuji že i přibudou...no ale co víte co se stane =DD Tenhle článek s názvem Celebration mě vedl k tomu abych ávm oznámila že se tu zítra 18.7 neukážu, máme totiž v rodině velkou oslavu tak nechci tvrdnout u počítače a nechat si to ujít...to doufám chápete :)
PS: Možná se tu dneksa objeví nový design...a nezapomeňte:) VOTE for *Blair* :)

Personal 6#

16. července 2011 v 10:40 Personal
Osobní fotečky kde je Lei sama, našla jsme jich docela málo, tak snad příště se poštěstí :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans 1#

16. července 2011 v 10:31 With Fans
Na jedné stránce jsem našla tyto fotky kdy Lei vystupovala v The Hotel Cafe a vyfotila se se svými fanoušky, fotek je docela málo, ale aspoň něco, Lei to moc sluší :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photo 1#

16. července 2011 v 9:57 Others
Protože nejsou žádný novinky, tak přidám aspoň nějaké hezky fotky lei ktereé jsme našla na stránce tumblr.com :)Nová postava

14. července 2011 v 20:45 Gossip girl - Other


Brian Smith, kterého můžete znát jako Zacka, Pennina přítele z The Big Bang Theory, přijal roli v Gossip Girl. Jeho postava je šéfkuchař Max.

Role kněze obsazena

14. července 2011 v 20:44 Gossip girl - Other

Kněz s vazbami na Louise. Že by měla Blair katolickou svatbu? Vzhledem k tomu, že je drtivá většina monackého obyvatelstva katolické víry, dalo se to očekávat. V minulosti bylo dokonce povinností budoucí manželky možného panovníka konvertovat k církvi, již vyznává země jako hlavní náboženství, pokud byla vůbec přes odlišnost víry aspoň zvážena jako kandidátka. Jenomže Blair se nechala před pár lety slyšet, že katolička není. Myslím, že tento služebník boží ještě narazí při převýchově jisté budoucí kněžny.
Roli tohoto kněze si zahraje Marc Menard, kterého jste mohli vidět v seriálech Ztraceni, Kriminálka Las Vegas nebo House. V bezejmenné roli se mihnul i ve filmu John Tucker musí zemřít, kde jsme mohli vidět Penna Badgleyho a Brittany Snow.

Personal 5#

14. července 2011 v 10:02 Personal
Našla jsme jednu fotekču, na které je Lei s Katy Perry, Katy byla buď na Leim koncertu nebo Lei na Katy:D

imagebam.com

Leighton!'s brother in Gossip Girl

14. července 2011 v 9:39 Other
Dobré ranko, takhle si po ránu projíždím blog only-gossip-girl a vidím že přidala nové stillsky k 3. řadě, tak jsme si je hnedka prhlížela, až jsem narazila na fotku kde je Lei brácha:D:D abych řekla pravdu tak jsme vůbec netušila že se v seriálu objevil, samozřejmě mě to těší ale byl to pro mě šok, jsme ho tak sledovala odkud ho znám =DD

imagebam.com

Please....VOTE :)

12. července 2011 v 9:23 Diary

Zase jsem do toho spadla, příhlásila jsem se do SONB s mím blogem, a asi vám je jasné že bych od vás teď potřebovala trochu pomoct. Přihlásila jsme se jen proto abych se trošku zviditelnila, protože jak asi vidíte všichni, návštěvnost je opravdu velmi mizerná a mě to štve :/ Takže bych vás strašně moc poprosila jestli by jste pro mě mohli hlasnout:) Samozřejmě nebudu na vás naštvaná když hlasnete pro jinej blog, prostě se vám líbí víc a je to víc váš vkus, zlobit se fakt neubudu:D ale když někdo hlasne:D
dostane ode mě TÁÁÁÁÁkovouhle pusu :DD
VOTE for *Blair* :)

Leighton Meester drops by the Just Jared Studio

12. července 2011 v 8:51 Videos :D
Tak a teď konečně to video, Lei to jako obvykle moc sluší a je strašně roztomilá jak tam příjde a začne telefonovat:D
e videu mluví proč dala svému pejskovi jméno Trudy a ukazuje fotku kde Trudy kouká z okýnka auta, zamilovala jsme se do toho jak řekla ,,cute" :D Také mluví o své barvě vlasů. Na konci jak je běžné u většině rozhovorů se jí ptají na rychlé otázky, tady to nebylo vyjímkou, ptali se jestli má radši New York nebo paříž, Nate Chuck nebo Dan :D to samozřejmě žekla Chuck, ale jak si to rozmejšlela a potom to řekla to jsem se podruhé zamilovala, no už nebudu kecat a hezky se koukejte:)


Jared lounge

12. července 2011 v 8:47 Events - 2011
Leighton se zůčastnila rozhovoru který pořádala stránka justjared, tyto fotky jsou nově zveřejněné ale přitom jsou staré, vzpomeňte si jak Leighton měla nedávno tyhle šaty když odcházela z hotelu, fotek je bohužél trochu míň ale jsou hezké, moc jí to tam sluší, zachvilku dodám video z rozhovoru :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Leighton for ES Magazine

11. července 2011 v 8:43 Magazines
Obejvil se jeden moc hezký scan, na kterém je rozhovor. Leighton se tam ptají jaké stahovala poslední CD, kdo je její hrdina a mnoho otázek na téma Londýn :)

imagebam.com

HIATUS - 10.7. 2011

9. července 2011 v 20:06 DiaryDobrý večer :) Jsem tu jen na skok tak nebudu zdržovat, musím dát HIATUS :/ nebojte...ale jenom na jeden den, na s
obotu, mamča má narozeniny, tak by bylo blbé sedět u počítače a nevěnovat se jí. Všechny novinky pokud se objeví tak

doženu v pondělí, to mě tu budete mít celý den :DD

"InStyle UK" Magazine (July 2011)

8. července 2011 v 16:59 Magazines
InStyle:D můj oblýbený časopis, doufám že brzy i tento článek výjde i v České republice:)

imagebam.com

On the set - July 7- Central Park 2#

8. července 2011 v 16:38 GG - Behind scene (videa)
Našla jsem další videjko z natáčení, tentorkát je to přiblížené a v dobré kvalitě, škoda že jen tak krátké :/

"Marie Claire UK" Magazine (July 2011)

8. července 2011 v 9:34 Magazines
V tomhle scanu z magíznu Marie Claire, se můžeme dozvědět co má Lei ráda:)

imagebam.com

On the set - July 7- Central Park

8. července 2011 v 9:32 GG - Behind scene (videa)
Lei natáčela s nějakou dívku, vůbec si nějak neumim dát spojistost, která by to mohla být, možná nějaká z královské rodiny od Luise, nebo má nové "nejlepší" kamarádku? :D


On the Set - July 7

8. července 2011 v 9:27 Papa- 2011

Pozor dámy a pánové...no spíše dámy:DD právě se začela natáčet 5. serie našeho oblýbeného seriálu GOSSIP GIRL! Ano je to tak! už teď máme možnost schlédnout krásné fotky na kterých je našeli milovaný Leighton/Blair. Já si ty fotky naprosto užívám protože jsou nádherné, Lei to všude strašně sluší, jak v těch žlutých šatech tak pak i v těch bílých, prostě princezna. Moc se mi líbí ty fotky jak jí ten preclík :DD Určitě stojí za zkouknutí :)
PS: Už nemá ofinu!!! jupí:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Vanity Fair – Vanities 2#

8. července 2011 v 9:09 Photoshoot - 2011
Objevila se jedna krásná fotetečka k photoshootu Vanity Fair. Všechny fotky z shootu jsou úžasné a tady ta samozřejmě také :) Obedjnala jsem si znich dess, protože se mi strašně líbí ty fotky jak je Lei s pejskama:)

imagebam.com

Personal 4#

7. července 2011 v 15:08 Personal
Našla jsem jednu osobní fotečku, na které je Leighton s Jessicou Szoh, je to z akce akterou pořádala Diane von Fustenberg :)

imagebam.com

Nějaká hodná dušička:)

7. července 2011 v 13:44 Diary

Uf...fuška:D dodělala jsem fotky do paparazzi 2008,2009 a 2011. Potom taky events 2011 a to nebylo zas tak strašný:D Jinak mě strašně bolej záda tak si půjdu asi chvilku lehnout, a zaskočím jsem možná ještě odpolko nebo až zítra, ještě uvidím:D každopádně bych se chtěla zeptat jestli někdo neumí krásný designy:DD
Na tady tu hrůzu co jsem udělala já se nemůžu ani koukat:D takže nenašel by se někdo ? :)