Listopad 2010

Nemám slov :D

30. listopadu 2010 v 15:53 Diary
Takže dámy a pánové :D já nemám vůbec slov :D právě jsem zkoukla 8. a 9. díl ze 4.serie GG a fakt jako nářez :D vůbec jsme netušila že Jenny dokáže bejt taková mrcha a o Vanesse nemluvně :D fakt mě to dostalo :D k Juliet :D ta už je i odzačátku serie nesympatická a taky to tak zůstává kráva jedna :D Dan :D mno tak ten se teďka hodně kamarádí s Natem a chtěj oba dostat Serenu tak jsme taky zvědavá jak se to semele...no k Sereně :D ta se rozešla s Colinem a potom jí Juliet někam unesla :D tak jsme zvědavá kam a proč :D a Blair...konečně Blair a Chuck :D mno nevěřily by jste ale při tom když si o ni ,,hrají" :D ( víte co mám na mysly :D) Chuck najednou řekne: ,,Miluju tě" a Blair dělá že to neslyšela a le potom to samozřejmě rozebírá s Dorotou :D:D a nakonec se všem ukážeou na Maškarnim plese že spolu jsou :D ale další háček :D Chuck dostal to co chce že může rozejt ten svůj hotel ale Blair ztratila příležitost se stát hlavní tváří kampaně Dívka kterou dělá Anne Archibaldová....to je ten zlom kde Blair řekne Chuckovi že ho miluje ale že zatim být spolu nemůžou že musí být ještě chvíli Blair Waldorf :D ty jo já se tak těšim na zítra až budou titulky a já shlídnu další díl :D:D:D


Photo of Day 30/11/2010

30. listopadu 2010 v 11:34 Photo of day
Strašně moc se omlouvám že jsem zapomínala dávat každej den nějakou pěknou fotku :(Fakt mě to moc mrzí ,jelikož jsme se hodně učila teď do školy tak to snad pochopíte :D jinak jsme si stáhla program Picasa kde se ty fotky upravujou a úplná bomba :D moc mě to na mě baví a už jsem ejdnu udělala tak vám jí sem dám :DIFP's 20th Annual Gotham Independent Film Awards

30. listopadu 2010 v 9:35 Apa. 2010
Wow :D měla docela zajímavou robu :D ale i tak :D sluší jí to ;)

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg
009.jpg
010.jpg
011.jpg
012.jpg
013.jpg
014.jpg
015.jpg
016.jpg
017.jpg
018.jpg
019.jpgTVGuide (??? 2010)

29. listopadu 2010 v 15:44 Ed - Others
ed-tvguide-01.jpg ed-tvguide-02.jpg


Oblečte se podle Blake Lively

26. listopadu 2010 v 15:14 Other
Oblečte se podle Blake Lively

Americká hvězda si díky seriálu Gossip Girl a svému citu pro módu vysloužila označení módní ikona.Q76X
Blake se objevila tento týden v Rockefellerově centru na slavnostním odhalení vánočního stromku.
Streetstylová krátká verze dvouřadového kabátu, a pod ním? Glamour styling.
Blake pro slavnostní příležitost zvolila kombinaci oblečení, která je dost 'celebrate', a přitom ne příliš okázalá - černé volánové mini v kombinaci s hnědými punčochami jsou mixem, který klidně můžete s jednoduchým kardiganem nebo blejzrem nosit do práce. Blake vyladila dlouhé nohy kotníčkovými louboutinkami a luxusním třpytivým sáčkem dotáhla malé černé k dokonalosti.
Vlasy stažené do spleteného pony tail ohonu, nenápadné líčení a náušnice s polodrahokamy… trendová party girl je na světě.
Před výplatou
Po výplatě
Erno
Baťa
Erno
Topshop
Mattew Williamson
Topshop
Matthew Williamson
Zara
Azzedine Alai¦ła
Zara
Azzedine Alai¦ła
Givenchy
Baťa
Givenchy
Zara
Yves Saint Laurent
Zara
Yves Saint Laurent


Leighton Meester: miluju parfémy na míru

26. listopadu 2010 v 15:13 Leighton - Other

FASHION & BEAUTY: Leighton Meester: miluju parfémy na míru - foto

Leighton Meester, jedna z hlavních postav seriálu Superdrbna, miluje parfémy dělané na míru.
'Gossip Girl' má v New Yorku vychytaný jeden obchod, kde si může vybrat vůně, které jsou jejímu nosánku příjemné, a přímo z nich ji tam namíchají originální parfém.

"Nechávám si míchat svou vlastní vůni v tomhle obchodě v New Yorku," řekla 'gossipka'. "Každý výběr vůní a složení parfému si uchovávají, takže když přijdete příště, můžete si nechat namíchat ten stejný, nebo ho jednoduše pokaždé změnit."


Taylor Momsen končí v Gossip Girl!

26. listopadu 2010 v 15:08 Taylor - Other
MOVIE & TV: Taylor Momsen končí v Gossip Girl! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Sedmnáctiletá zpěvačka a herečka, která si ve třech řadách seriálu Super drbna zahrála Jenny Humphrey, se v dalších dílech už neobjeví...
Diváci v USA uvidí Taylor naposledy v pondělí (29.11.). Kdy přesně se tento díl dostane do ČR, se nám bohužel zjistit nepodařilo, jisté ale je, že po jeho odvysílání má herečka do Gossip Girl definitivně zavřené dveře!

Důvod? Produkční Super drbny odmítli situaci komentovat. Zato přátelé blonďaté star se nenechali dlouho pobízet: "Společnosti vadí, že Tay se na veřejnosti netají tím, že GG dělá jen pro peníze."

A to je pravda! Hudebně nadaná hvězda se mnohokrát nechala slyšet, že opravdovou radost jí přináší jedině její kapela The Pretty Reckless: "V televizi hraju jen proto, abych měla na placení účtů."

"Taylor maká fakt tvrdě," vysvětluje dalších z jejích kámošů: "Je to pro ni o to těžší, že ji práce v Gossip Girl nebaví." Přátelé ale zároveň dodávají, že v minulosti se Tay alespoň snažila svou nechuť k seriálu maskovat: "Teď ale dává všem najevo, jak GG pohrdá a kašle i na svůj výkon při natáčení. Je tedy jasné, že se s ní tvůrci rozloučili."

Zdá se ovšem, že nikomu z kolegů filmová Jenny scházet nebude. "S nikým z herců si nejsem blízká. Chováme se k sobě hezky, ale oni nejsou moji přátelé, jen spolupracovníci." řekla nedávno Taylor na adresu Blake Lively, Leighton Meester nebo například Chace Crawforda s tím, že oni to cítí stejně!Promotional

23. listopadu 2010 v 17:00 Green Lantern
latern.jpgGaslit Preview Clip

18. listopadu 2010 v 16:26 Videoss
Poster

17. listopadu 2010 v 19:46 The Roommate
imagebam.com